4. alkalommal léptek színpadra a fúvószenekarok a
mosonmagyaróvári Szent István napi fesztiválon. A három helyi fúvószenekar mellett számos vendégzenekar is várta az
érdeklődőket, Ausztriából és Szlovákiából is érkeztek fellépők.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Idén is megrendezik a Győri Reneszánsz és Barokk Hetet
Koncerteken és mesterkurzusokon vehetnek részt a régizene kedvelői és művelői június 29. és július 3. között a 17. alkalommal megrendezendő Győri Reneszánsz és Barokk...






