A Gyõr-Moson-Sopron Megyei Rendõrkapitányság a halottak napján elõforduló bûncselekmények elkerüléséhez adott hasznos tanácsokat közleményében. Mint írják, a temetõk látogatása idején lehetõség szerint ne maradjanak sötétedés után; különösen az idõskorú emberek veszélyeztetettek. A mécseseket, virágokat, koszorúkat ne rakják ki napokkal korábban, mivel vannak olyan elkövetõk, akik azok eltulajdonítására specializálták magukat. De arra is felhívták a figyelmet, hogy a parkolókban hagyott gépjármûveikben látható helyen ne hagyjanak értéktárgyat.
Cikkünk frissítése óta eltelt 18 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.25.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Új alpolgármestert választott Győr közgyűlése.
Országos tűzgyújtási tilalom lépett életbe csütörtöktől, a rendkívüli hőség miatt pedig meghosszabbították a vörös...






