Az iskolakertek újraélesztéséért fogtak össze pedagógusok, környezeti nevelők és hulladék-gazdálkodási szakemberek Győrben és környékén. Úgy látják, a kezdeményezés nem csak a zöldségek, gyümölcsök megismerésében segíthet a gyerekeknek, hanem a felelős magatartás kialakításában is. A Nyugat-Magyarországi Egyetem Apáczai Karának módszertani délutánján az érdeklődök előadásokon és műhelyfoglalkozásokon ismerkedhettek meg a program részleteivel.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Messi tovább növelte világbajnoki gólrekordját
Újabb mérföldkőhöz érkezett Lionel Messi a labdarúgó-világbajnokságokon. Az argentin klasszis immár 19 találattal vezeti a vb-k örökgóllövőinek ranglistáját, ráadásul egy újabb rekordot is felállított. Az...






