A kiégett lakás tulajdonosának kivételével visszatérhettek otthonaikba az éjjeli győri lakástűz miatt kiköltöztetett emberek. A katasztrófavédelem megyei szóvivője, Dobos Viktória hadnagy korábban elmondta: a tűz miatt tizenkét embernek kellett elhagynia otthonát. A társasház egyik lakása teljesen kiégett.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Országszerte nagyon erős lesz az UV-B sugárzás
A HungaroMet figyelmeztetése szerint az ország egész területén a figyelmeztetési küszöböt meghaladó UV-B sugárzásra kell számítani szombaton, ezért különösen fontos a megfelelő védekezés. A legfrissebb...






