Hivatalosan is lezárta az évet a Győri Audi ETO KC női kézilabda csapata. A zöld-fehér kézilabdások a magyar bajnoki és kupa arany mellett egy BL ezüsttel zárták a szezont. Az évzárón a klub elbúcsúzott azoktól a játékosoktól is, akik jövőre már nem a győri mezt húzzák magukra.
Cikkünk frissítése óta eltelt 10 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Három ember tűnt el a Dunában
Három különböző helyszínen is riasztották a vízirendészeket szombaton a Dunán. Iváncsánál egy fiatal férfi holttestét megtalálták, míg a Kopaszi-gátnál és Bajánál eltűnt két embert...






