Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
A napokban végezte el a GYŐR-SZOL Zrt. városunkban a belvárosi folyópartok kaszálását. A munka a győri Kossuth Híd alatti Mosoni Duna szakasz mentén zajlott. A terület a több mint kétezer taggal rendelkező Szigetköz Horgász Egyesület hasznosításában van. A megye legnagyobb horgászegyesületének elnöke Sinkó Lajos elmondta: a beavatkozásnak köszönhetően sokat javultak a sporthorgászat feltételei és a vízpart is szebb lett. A belvárosi folyópartok közterületi szakaszait a GYŐR-SZOL városüzemeltetési üzletágának munkatársai évente általában négy alkalommal kaszálják le. A beavatkozás gyakoriságát nagyban befolyásolja az időjárás.
NEKED AJÁNLJUK
Az első és második díjat is elhozták a győri művésztanulók (VIDEÓ)
Második helyet és fődíjat szereztek a Széchenyi István Egyetem képzőművészeti iskolájának tanulói az Országos Diákfilm Fesztiválon 43 pályázó között. A Széchenyi István Egyetem fenntartásában működő...






