Ahogyan megelőzték az Európa Parlamenti választásokon az SZDSZ-t, most az MSZP-t fogják ilyen fölénnyel maguk mögé utasítani – mondta Vona Gábor. A politikus korábban Veszprémben úgy fogalmazott: a Fidesz veszélyezteti a Jobbik kétharmados többségét, ezzel kapcsolatban A kormányfő-jelölt megjegyezte: ez egy kiragadott mondat volt ugyan, de egyértelműen a győzelemre készülnek. Vona Gábor szerint az országot csak tudatosan, készakarva lehetett ennyire szétverni, s ezt nem a magyar emberek tették, hanem a politikusok. Mint mondta: a politikusok azért „reszketnek tőlünk ennyire”, mert tudják jól, hogy a radikális változás rajtuk fog kezdődni. A Jobbik eltörölné a képviselők mentelmi jogát és a végkielégítését is. A rendezvényen bemutatkoztak a helyi jelöltek is A Győr környéki településeken Farkas Ádám, a győri kettes választókörzetében Hofbauer Sándor, míg a város déli részén Nagy Gergely indul
Cikkünk frissítése óta eltelt 16 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.22.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: A „Jövő egyeteme” a témája az idei Győri Gyermekegyetemnek.
Kedd éjfélig másodfokú hőségriasztást rendelt el az ország egész területére...






