Egy 23 éves afgán férfi érvényes okmányok nélkül akart Ausztriába utazni. A hatóságoknak csak a bicskei befogadó állomás által kiállított igazolványt tudta bemutatni. Tiltott határátlépés kísérlete miatt, szabálysértési eljárást kezdeményezett vele szemben a Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányság.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Lezárják a Kossuth-híd kerékpárútját karbantartási munkák miatt
A Kossuth-híd (ismertebb nevén Révfalusi híd) kerékpárútján az acélszerkezetek csatlakozásánál található, elhasználódott dilatációs elemek cseréjére kerül sor 2026. június 23-án és 24-én. A munkálatok során...






