Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
A győri Széchenyi István Egyetem 2001-ben indította el a Waberer’s ösztöndíj programot. A névadó, Wáberer György egykor az intézmény hallgatója volt, ma a legnagyobb hazai szállítmányozási cég tulajdonosa és vezetője. Ezúttal 22. alkalommal veheti át 10 logisztikus-jelölt a havi 30 ezer Ft-ot jelentő, fél évre elnyerhető támogatást. Eddig 220 hallgató volt a cég ösztöndíjasa, és közel 32 millió Ft-ot adományozott a vállalat erre a célra. A 2012-es tavaszi félévre szóló ösztöndíjakat ma (márc.20.) délután 14órakor az egyetem Igazgatási épületének 2. emeleti tanácstermében adják át.
NEKED AJÁNLJUK
Budapesti fagylaltozó készítette el az év legjobb fagyiját
Kihirdették az Év Fagylaltja verseny győzteseit: az idei abszolút győztes egy budapesti kézműves fagylaltozó gyümölcsös különlegessége lett, de a mentes és az új tematikus...






