A hétvégén rendezték a kispályás labdarúgó Alcufer kupát a Magvassy Mihály sportcsarnokban. A Horváth Ferenc Emléktornán 16 csapat vett részt, szombaton a csoportmérkőzéseket, vasárnap a rájátszást és a helyosztókat láthatta a közönség. A házigazda Gyirmót a harmadik, míg a Győri ETO FC második csapata a hatodik helyet szerezte meg, a győzelemnek idén a tatabányaiak örülhettek.
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Győrkőc: egy híján húsz. Ragyogj!
A Győrkőcfesztivál immár 19. alkalommal várja a családokat, és mára Győr egyik legismertebb, legkedveltebb nyári rendezvényévé vált. A július 3-ától 5-éig tartó esemény sikerét jól...






