Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Biciklist gázoltak el ma reggel Mosonmagyaróváron. A Szent István király utcában történt a karambol, ahol egy szlovák személyautó a szolgáltató épülete előtt ütött el egy zebrán áthaladó kerékpárost. A 69 éves helyi férfit a mentők súlyos, életveszélyes sérülésekkel szállították a győri kórházba. A helyszínelés ideje alatt rendőri irányítás mellett, félpályán haladt a forgalom. A Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányság szakértők bevonásával vizsgálja a baleset körülményeit.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.23.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Nemzetközi egyetemi, kormányzati és iparági döntéshozók látogattak el Győrbe.
Több mint négyszáz fiatal méri össze tudását a World Robot...






