Minél több zöld övezet kialakítása a cél. Győrújbarát azon falvak egyike, melyek nyertek a Településfásítási programban. Ezáltal összesen 30 fát kapott a település. A polgármester híradónknak elmondta, hogy milyen szempontok alapján választották ki a fák végső helyét.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Képes utazás a gyárvárosi horgászok száz évén át
A győri horgászmozgalom egyik legpatinásabb szervezete, a Győr-Gyárvárosi és Elektromos Sporthorgász Egyesület idén 100 éves. Az egyesületet 1926-ban alapították a Budai úti barakkokban lévő vagongyári...





