15 éves lett a győri régiségvásár. Az évfordulón tiszteletét tette az ezüstlovag, és leleplezték a vásár jelképét, az ezüsthajót. A látogatók ezúttal is, mint minden hónap harmadik vasárnapján, valódi időutazásin vehettek részt. Válogathattak régi porcelánok, bútorok, könyvek vagy érmek között, de a hangszerek kedvelőinek is akadt látnivaló.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
12 ezer tasak ivóvizet szállított ki a honvédség a legnagyobb rendezvényekre
A tartós hőség miatt több településre is ivóvizet juttatott el a honvédség. A legtöbb, ötezer tasak vizet Tiszaújvárosba szállították a hétvégi rendezvények biztosítására. A kormány...






