Megkezdődött valamennyi osztályban a labdarúgó bajnokság. Az NB I-es egyesületek második csapatai ettől a szezontól maximum a harmadosztályban indulhatnak. Az ETO II gólgazdag és tanulságos mérkőzést vívott a diósdiakkal.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
12 ezer tasak ivóvizet szállított ki a honvédség a legnagyobb rendezvényekre
A tartós hőség miatt több településre is ivóvizet juttatott el a honvédség. A legtöbb, ötezer tasak vizet Tiszaújvárosba szállították a hétvégi rendezvények biztosítására. A kormány...






