Éves cikkek: 2010
20 éves a Vill-Korr Kft.
Jótékonysági koncert a Bazilikában
A Győri Filharmonikus Zenekar ismét megrendezi hagyományos Mindenszentekhez és Halottak Napjához kapcsolódó hangversenyét a Győri Bazilikában, amellyel segíteni szeretnének a vörösiszap-katasztrófa áldozatainak. A koncerten Mozart Requiem című műve csendül fel, október 30-án este negyed 8-kor.
Kiállítás nyílt Udvari Erzsébet műveiből
Kiállítás nyílt Udvari Erzsébet Kossuth-díjas festőművész alkotásaiból a győri Orsolyita Közoktatási Központban. A tárlat megnyitóján bemutatták a művész alkotásaival illusztrált 2010es karácsonyi bélyegsort is.
Még mindig sok elektronikai hulladék kerül a kommunális hulladékba!
Ebben az évben lesz 5 éve, hogy megkezdte működését az Electro-Coord Magyarország Nonprofit Kft.. A társaság célja, hogy koordinálja a csatlakozott vállalkozások elektromos és elektronikai berendezés hulladékainak kezelésére vonatkozó irányelvek magyarországi bevezetésével kapcsolatos gyűjtési, ártalmatlanítási, és hasznosítási kötelezettségeket.
Szűrőnapok a Karolina Kórházban
Ismét Női Szűrőnapok lesznek a mosonmagyaróvári Karolina Kórház Rendelőintézetében. 2009-ben 142-en vettek részt a nőgyógyászati szűréséken és 97-en a bőrgyógyászati tanácsadáson-szűrésen.
Új tudásközpont Móváron
A Futura projekt megvalósítására, vagyis az egykori gabonaraktár turisztikai hasznosítására Mosonmagyaróvár több mint 1 milliárd forint uniós támogatást kapott a Nyugat-dunántúli Operatív Program pályázatán. Az új épületrészben helyet kap egy 100 fős auditórium is, korszerű oktatástechnikával felszerelve, valamint egy időszaki kiállítótér, ahol a legfrissebb találmányok mutathatók be.
Árral Szemben – Segélykoncert az iszapkárosultakért
Halottak Napja
Ikarosz visszatér a Széchenyi Egyetemre
A Varga Imre által megálmodot Ikaroszt, a bronz Sárkányrepülő szobrot november 2-án, reggel 8 órakor helyezik el az új helyen felállított, eredeti zalahalápi bazaltkőre. A műalkotás a Széchenyi István Egyetem központi részére kerül majd.
Elkészült a Széchenyi tér környezete
Befejeződött a Széchenyi tér és környezetének fejlesztése. Borkai Zsolt polgármester a zárórendezvényen köszönetet mondott mindazoknak, akik részt vettek a beruházásban.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.25.
Akár ez is tetszhetKAPCSOLÓDÓ
Ne csodálkozz, hogy látod már Győrben...





