Havi cikkek: Március, 2011
Akár ez is tetszhetKAPCSOLÓDÓ
Csoda születik Berlinben. A színtiszta magyar...
Egy évvel meghosszabbította szerződését az ETO FC […]
A velencei Teatro La Fenicében mutatja be A diótörőt […]
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit Nem volt […]
A Magyar Parasport Napjához kapcsolódva rendezték meg […]
Gyakorlati tudást adott a vállalkozásoknak a most […]
Március 12-én 18 órától […]
Csoda születik Berlinben. A színtiszta magyar produkció, […]
Megváltozott az eredetileg március 21-re kiírt FTC-Rail […]
Tizennégy ígéretes kutatási projektet […]
Egész éves tudományos és ismeretterjesztő […]
Szeretettel várjuk közösségünkbe mindazokat, akik szeretnének értesülni a legfrissebb hírekről.
Gyógyító hagyományok... sorozat: A Kárpát-medence, mint a gyógyító erők és vizek földje címmel tart előadást Born Gergely történelemtanár a Bezerédj-kastélyban.
Wolfgang Amadeus Mozart: Don Giovanni - opera két felvonásban a Győri Nemzeti Színházban
Reneszánsz és újkori rózsa jelképek címmel tart előadást Géczi János egyetemi oktató a Galgóczi Erzsébet Városi Könyvtárban
Három-hetes, fokozott közúti ellenőrző akciót indít a rendőrség, április 4-e és 26-a között a kerékpáros-balesetek megelőzése érdekében - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság. Az akcióban nemcsak a biciklik kötelező tartozékait, hanem a kerékpárosok ittasságát is ellenőrzik. Az ORFK közlése szerint a balesetek felét biciklisek okozták, tavaly három és fél ezer esetben volt érintett kerékpáros közúti balesetben.
A jövő mérnökei rátermettségüket idén is bebizonyíthatták a hagyományos tészta- és papírhídépítő bajnokságon. A megmérettetésen ezúttal 15 csapat vett részt. A munkát most különleges szerszámok is segítették.
Csoda születik Berlinben. A színtiszta magyar...
Az Oxygen Media Csoport tagjai: A Plusz Rádió Nonprofit Kft., az Alisca Network Kft. és a Lajta Rádió Kft., az MTVA és a Magyar Média Mecanatúra támogatottja.
© - Győri Hírek és Magazin. Minden jog fenntartva.


