Követés:

GYŐRI HÍREK legfrissebbek

Elmarad a Szent László Napok felvonulása a hőség miatt

A szervezők a harmadfokú hőségriadóra tekintettel […]

Országszerte nagyon erős lesz az UV-B sugárzás

A HungaroMet figyelmeztetése szerint az ország egész […]

Oxygen Media Híradó 2026.06.26.

Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: […]

WRO: Győrben versenyeznek a jövő robotépítői

Több száz fiatal érkezett a világ egyik […]

Lovas felvonulással indulnak a Szent László Napok

Június 27-én, szombaton 10 órakor hagyományőrzők […]

Követés:
Frissítés
Közösség

GYŐRI HÍREK közösség

Szeretettel várjuk közösségünkbe mindazokat, akik szeretnének értesülni a legfrissebb hírekről.

33.8 C
Győr
Továbbiak

    Éves cikkek: 2012

    - Advertisement -spot_imgspot_img

    700 milliós adócsalás – Győrbe vezetnek a szálak

    Adócsalás gyanúja miatt nyomoz a Nemzeti Adó- és Vámhivatal az egyik áramszolgáltató beszállítójánál. Kilenc embert gyanúsítanak az ügyben. A csalásokra létrehozott bűnszervezet vezetőjét kedd hajnalban Győrben fogták el a kommandósok. A férfi strómanok alkalmazásával fiktív cégek hálózatát hozta létre Magyarország mellett Romániában és Szlovákiában is. A szolgáltatóval Győrben közös telephelyen működő kft. a gyanú szerint 2009 januárjától mostanáig több mint 700 millió forinttal károsította meg a költségvetést.

    Népszerű a MÁV beszállítói Roadshow-ja

    Népszerű a MÁV-csoport 20 várost érintő országos beszállítói roadshow-ja. A 2011 decemberében elindított országos rendezvény 7 állomásán összesen 250 fő vett részt. A roadshow Győrbe is ellátogatott, ahol biztosítottak lehetőséget helyszíni konzultációra, és eddig 1.300 vállalkozó jelentkezett a beszerzési hírlevelére. A MÁV számára fontos szempont, hogy a rendezvény révén közvetlenül a gyártókhoz tud eljutni mellőzve a disztribútorokat, ami árcsökkentő hatással bír, és növeli a gyártók lehetőségeit.

    Jogerősen két vádlott ítéletét súlyosbították egy győri drogperben

    Fegyházban letöltendő szabadságvesztésre súlyosbította két kábítószer terjessel vádolt férfi első fokú börtönbüntetését a Győri Ítélőtábla. A csapat öt évre ítélt vezetőjének csak az egészségi állapota miatt kell börtönben, nem pedig fegyházban letöltenie a büntetését. A társaság tagjait akkor érték tetten, amikor azok negyedkilónyi kokaint értékesítettek. A másod- és a harmadrendű vádlott négy-négy évet kapott, de rájuk másodfokon fegyházbüntetést szabtak ki a jelentős mennyiségű kábítószerrel való visszaélés miatt indult perben.

    Egyre több a bírság

    Tavaly közel 20 millió forint bírságot szabott ki a Győri Közterület Felügyelet. Ez majdnem két millió forinttal több, mint 2010-ben. A kerékbilincset 900-szor használták, és csaknem 1000 szabálytalanul parkoló autót kellett elszállítani 2011-ben.

    Hóvirágszőnyeg a Szigtközben

    Ezrével nyílik a hóvirág a Szigetközben. Egyes területeken szinte kaszálni lehetne a védett növényt, de már egy szál leszedéséért is akár 10 ezer forintot fizethetünk. Így a közeledő nőnapra nem tanácsos hóvirág csokorral kedveskedni.

    60 Forintos tojás?

    Több mint harminc százalékkal drágult egy év alatt a tojás. Sok helyen már ötven forintot kérnek darabjáért. Szakemberek szerint az idén további emelkedés várható. Egyes ágazati elemzők a 60 forintos darabonkénti árat sem tartják elképzelhetetlennek. Az áremelkedésért az uniós állatjóléti intézkedések és a magas takarmányárak okolhatók.

    Kiütéses győzelem a Mohács ellen

    Az ETO KC második csapata is fontos mérkőzést tudhat maga mögött, hiszen az első osztályba való feljutásért a legnagyobb rivális Mohácsot fogadták hazai pályán Róth Kálmán tanítványai. Az összecsapás végül csak nevében lett rangadó.

    A Fradi jön a kupában

    Két Bajnokok ligája találkozó között Magyar kupa mérkőzésen is pályára lép a Győri AUDI ETO KC. Az ellenfél ezúttal a Ferencváros csapata lesz.

    Vereség Vácott

    Vereséget szenvedett a SZESE a férfi kézilabda NBI B-ben Vácott. A listavezető otthonában a közvetlen élmezőnybe való felzárkózás lett volna a tét, így azonban az egyetemisták sorsa már nem a saját kezükben van.

    Nőnapi rendezvény a Megyei Kereskedelmi és Iparkamarában

    Nőnapi rendezvényt tartanak csütörtökön (márc.8.) a Győr-Moson-Sopron Megyei Kereskedelmi és Iparkamarábam. A hölgyeket délután 14 órától várják a Kamara Szent István úti székházába, az IBIS Kávéházba.

    NEKED AJÁNLJUK

    Jelentős forgalomkorlátozásokra kell készülni ma Budapesten a Pride miatt

    Szombaton két nagyobb rendezvény miatt is lezárások és közlekedési fennakadások várhatók a fővárosban. Az autósoknak és a tömegközlekedéssel utazóknak is érdemes hosszabb menetidővel számolni. Szombaton...

    Akár ez is tetszhetKAPCSOLÓDÓ

    - Advertisement -spot_imgspot_img
    - Advertisement -spot_imgspot_img

    Sláger idén Horvátország

    A magyar turisták körében...

    - Advertisement -spot_imgspot_img
    X