Követés:

GYŐRI HÍREK legfrissebbek

Követés:
Frissítés
Közösség

GYŐRI HÍREK közösség

Szeretettel várjuk közösségünkbe mindazokat, akik szeretnének értesülni a legfrissebb hírekről.

25.4 C
Győr
Továbbiak

    Éves cikkek: 2015

    - Advertisement -spot_imgspot_img

    Díjmentességet kérnek

    Schmidt Csaba, Nagy Csaba, és Michl József közösen intézett levelet a térség országgyűlési képviselőjéhez, Bencsik Jánoshoz és a közlekedésért felelős államtitkárhoz, Tasó Lászlóhoz annak érdekében, hogy az M1-es autópálya Tata-Tatabánya közötti szakasza továbbra is díjmentes maradjon.

    Martin: „Jól érzem itt magam!”

    Mint sokan tudják, újabb három évre írt alá szerződést Ambros Martin a Győri Audi ETO KC csapatával. A spanyol szakvezetőtől megtudtuk, hogy nem csak az eddigi sikerek motiválták a maradásban. Azt mondta, nem kellett sokat gondolkodnia a döntésen.

    Változás az ügyfélfogadásban

    A polgármesteri hivatal tájékoztatása szerint a munkarend a következők szerint alakul 2015. január hónapban a munkanap áthelyezés miatt

    Sok a szabálytalan kamion

    Folyamatos a fokozott rendőri jelenlét az M1-es autópálya Komárom-Esztergom megyei szakaszán.

    Ambros Martin a legjobbak közt

    A Győri Audi ETO KC-val 2014-ben Bajnokok Ligája-győztes, magyar bajnok és kupagyőztes spanyol Ambros Martin a harmadik lett a handball-planet című szaklap szavazásán a női csapatoknál tevékenykedő szakemberek között.

    Menetrend változás szombaton

    A hétvégi munkanap áthelyezés miatt ? január 10-én, szombaton munkanap lesz ? a MÁV-START ehhez igazította a vonatok közlekedési rendjét.

    Löke az év kézilabdázója

    Heidi Lökét, a Győri Audi ETO KC norvég beállósát választotta meg a 2014-es esztendő legjobb női kézilabdázójának a handball-planet szakportál.

    Lopni akartak, elkapták őket

    Nagy reményekkel érkezett, de bilincsben távozott az a három gyanúsított, akiket Nyergesújfalun értek tetten a rendőrök.

    Élettársát szúrta meg

    Egy késsel szúrta meg a feleségét egy vértesszőlösi férfi, majd kihívta a rendőröket.

    Eltűnt lányt keresnek

    A 16 éves Kalmár Alexandra még december 14-én ment el otthonról, azóta nem tudnak róla semmit. A rendőrség azt kéri, hogy aki tud róla valamit, jelentkezzen.

    NEKED AJÁNLJUK

    2026-ban már a telekvásárlásnál eldőlhet, mennyibe kerül az építkezés

    Az új építési szabályozás hatálybalépésével 2026-tól minden eddiginél fontosabbá válik a tudatos tervezés már a telekvásárlás pillanatától. A szakemberek szerint a megfelelő előkészítés nemcsak...

    Akár ez is tetszhetKAPCSOLÓDÓ

    - Advertisement -spot_imgspot_img
    - Advertisement -spot_imgspot_img

    Sláger idén Horvátország

    A magyar turisták körében...

    - Advertisement -spot_imgspot_img
    X