Miután munkahelyén tavaly ősszel lelepleződött, több barátjától és ismerősétől közel 17 millió forintot kért kölcsön megrendelői kártalanítására. Hitelezőivel elhitette, hogy pénzügyi befektetéseiből és használt autókkal kapcsolatos üzletekből a kölcsönt rövid határidőn belül visszaadja, ám valódi fedezettel nem rendelkezett. A csaló már előzetes letartóztatásban van, ellene a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság Gazdaságvédelmi Osztálya folytatja a nyomozást. A rendőrség várja a károsultak jelentkezését, bejelentést lehet tenni személyesen a Zrínyi úti kapitányságon, vagy telefonon a 06-96/520-016-os telefonszámon is.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Kaptak egy nap haladékot a szúnyogok
Mutatjuk a Győr-Szol közleményét. "A Győr-Szol Zrt. értesíti a lakosságot, hogy a 2026. június 23-ra, kedd estére meghirdetett földi kémiai szúnyoggyérítés a kedvezőtlen időjárási viszonyok...






