78 ingyenes fenyő gyűjtőpontot helyezett ki a GYŐR-SZOL Győrben. Sokan már a két ünnep között kidobták karácsonyfájukat, a gyűjtőhelyekre pedig egészen január végéig lehet vinni azokat. A városüzemeltető az újrahasznosítás miatt azt kéri, mindenki díszek nélkül hagyja fenyőjét a lerakókban.
Cikkünk frissítése óta eltelt 10 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Jön a 19. Győrkőcfesztivál
Tíz helyszínen ezer programmal várja idén is a családokat a Győrkőcfesztivál. A rendezvény július 3-án, pénteken az ünnepélyes megnyitóval kezdődik a Radó-szigeten, ahol Pintér...






