Csaknem hetven katona tett esküt a győri laktanyában. Mindannyian sikeresen teljesítették az Embert a vasra! kampány alapkiképzését, és rövidesen megkezdik katonai szolgálatukat a MH Dánielfy Tibor 205. Légvédelmi Rakétaezrednél, illetve Tatán, a MH Klapka György 1. Páncélosdandárnál.
Cikkünk frissítése óta eltelt 3 hét, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Kaptak egy nap haladékot a szúnyogok
Mutatjuk a Győr-Szol közleményét. "A Győr-Szol Zrt. értesíti a lakosságot, hogy a 2026. június 23-ra, kedd estére meghirdetett földi kémiai szúnyoggyérítés a kedvezőtlen időjárási viszonyok...






