A győri rendőrök gyorsan reagáltak, meg persze volt egy kis szerencse is: az ellopott rolleren nyomkövető volt.
Újabb elektromos roller kerülhetett vissza a tulajdonosához – számolt be róla a police.hu oldalon a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság. Mint írják, június 24-én 16 óra 28 perckor érkezett bejelentés a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység Irányítási Központjába, miszerint egy nagyobb értékű elektromos rollert tulajdonítottak el Győr belvárosában. Kollégáink a helyszínre siettek, ahol a sértett közölte velük, hogy a tulajdonában lévő kétkerekűn GPS-nyomkövető van, ezért annak helyzetét a telefonján élőben látja.
Az egyenruhások a GPS adatai alapján megkezdték a jel követését, majd rövid időn belül az elkövető nyomára bukkantak, aki megpróbálta kivonni magát az intézkedés alól. De a rendőröknek sikerült elfogni, és a menekülő nem volt ismeretlen a rendőrök előtt, mivel a fiatalkorú már több büntetőeljárásban is érintett volt.
A rollert a hatóság lefoglalta, majd kollégáink a sikeres akció után, sértetlenül visszaadták azt jogos tulajdonosának.
(Kép: police.hu)






