Nemzetközi egyetemi, kormányzati és iparági döntéshozók látogattak el Győrbe. A Széchenyi István Egyetem volt az egyik helyszíne annak a háromnapos konferenciának, amelyre összesen 600 vendég érkezett a világ minden tájáról. A résztvevők olyan témákat érintenek, mint például az európai felsőoktatás versenyképessége, az ipar és az egyetemek kapcsolata, valamint a mesterséges intelligencia használata.






