Kezdőlap GYŐR Győr - Sport

Hatalmas küzdelemben: döntőben az Audi ETO!

Cikkünk frissítése óta eltelt 3 hét, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

A női  kézilabda Bajnokok Ligájában a Győri Audi ETO KC egy góllal, 31-30-ra legyőzte a francia Brest csapatát, így holnap 18.00-kor az ugyancsak francia Metz gárdájával mérkőzik a trófeáért.