Kezdőlap GYŐR Győr - Sport

Iváncsik Misi tartotta az évadzáró edzést a gyerekeknek

Cikkünk frissítése óta eltelt 3 hét, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

Tegnap lezárult az idei bátorETOmanók program – megtartották az utolsó közös foglalkozásokat. 

Az évadzáró edzés végén ajándékokkal is készültek a gyerekeknek, melyeket Iváncsik Mihály, Uhlig Rita és Kopornyik Zsolt adtak át a kicsiknek. Jövőre a program folytatódik. (Fotó: Facebook/ETO University Handball Team)