A Győri Lövészklub felnőtt férfi mozgócéllövő (futócéllövő) csapata kiváló teljesítménnyel, ismét aranyérmeket és bajnoki címet szerzett a Keszthelyen rendezett Országos Bajnokságon.
A csapat rutinos és kiemelkedő versenyzőkkel állt fel, mint Boros László, Sike József, ifj. Laczik Zsolt.
Gratulálunk!
(Forrás: gyor.hu)






