Kezdőlap GYŐR Győr - Sport

Magyar Bajnok lett a Győri Lövészklub férfi csapata

A Győri Lövészklub felnőtt férfi mozgócéllövő (futócéllövő) csapata kiváló teljesítménnyel, ismét aranyérmeket és bajnoki címet szerzett a Keszthelyen rendezett Országos Bajnokságon.

A csapat rutinos és kiemelkedő versenyzőkkel állt fel, mint Boros László, Sike József, ifj. Laczik Zsolt. 

Gratulálunk!

(Forrás: gyor.hu)