Marakodnak Jimi Hendrix jogutódjai
Cikkünk frissítése óta eltelt 4 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Noel Redding és Mitch Mitchell jogutódjai beperelték Jimi Hendrix örököseit arra hivatkozva, hogy nem kapták meg az őket megillető jogdíjakat a The Jimi Hendrix Experience dalainak nagyjából hárommilliárd streamelése után, amelyek összesen több millió dolláros összeget jelentenek.
A per vélhetően sokáig elhúzódik majd, mivel a két zenész örökösei dollármilliókat követelnek, a Sony és Hendrix képviselete azonban azt akarja bebizonyítani, hogy nincs semmiféle tartozásuk feléjük.
NEKED AJÁNLJUK
Lovas felvonulással indulnak a Szent László Napok
Június 27-én, szombaton 10 órakor hagyományőrzők lovas felvonulásával veszi kezdetét a Szent László Napok programsorozata. A látványos menetben mintegy 70 lovas és 150 gyalogos hagyományőrző...






