Mutatjuk a mai műsort és annak témáit:
- A „Jövő egyeteme” a témája az idei Győri Gyermekegyetemnek.
- Kedd éjfélig másodfokú hőségriasztást rendelt el az ország egész területére a helyettes országos tisztifőorvos.
- A kiszáradás megelőzésére és a folyamatos folyadékpótlásra figyelmeztetnek a szakemberek a kánikulában.
- Egyetlen percre se hagyjanak gyermeket, idős embert vagy háziállatot a parkoló autókban – figyelmeztet a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság.
- Hétfőtől tíz megyében és a fővárosban érvényes a tűzgyújtási tilalom, miután a hőség miatt újabb területekre terjesztette ki a korlátozást a Nébih.
- A Múzeumok Éjszakájára megnyitotta kapuit a Tényői Atombunker.
- Vádat emelt a Soproni Járási Ügyészség egy házaspár ellen, akik hónapokon át zaklattak egy helyi bolti dolgozót és családját.
- Kiemelkedő sikert értek el a Győri Tánc- és Képzőművészeti Iskola diákjai az Országos Diákfilm Fesztiválon.
Kattintson a kiemelt szavakra és olvassa el bővebben a cikket!





