Kezdőlap GYŐR Győr - Közélet

Elkezdődött a 9. Győri Gyermekegyetem

A „Jövő egyeteme” a témája az idei Győri Gyermekegyetemnek. Több mint 70-en jelentkeztek a péntekig tartó „szemeszterre”, a diákok interaktív előadásokon, laborlátogatásokon ismerkedhetnek meg a különböző tudományterületekkel. A zárónapon bemutatják vizsgamunkáikat, illetve átvehetik jól megérdemelt diplomáikat is.