Kezdőlap GYŐR Győr - Közélet

Bunkertúra a Múzeumok Éjszakáján

0:00
/
Bunkertúra a Múzeumok Éjszakáján

A Múzeumok Éjszakájára megnyitotta kapuit a Tényői Atombunker. Az érdeklődők itt megismerhették a hidegháború korát. Egy szakértői csapat azért kalauzolta el a látogatókat a mélylétesítmény egyes helyiségeiben, hogy megmutassák mi történt volna akkor, ha a hidegháború idején Győrt atomtámadás éri.