A doni katasztrófa hőseiről emlékeztek meg Győrben. A 2. magyar hadsereg 71 évvel ezelőtt szenvedett súlyos vereséget a szovjet csapatoktól. A -40 fokos orosz télben több, mint 100 ezer magyar katona vesztette életét.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Az ELTE támogatja a kutatóközpontok kiválását
Lezárult az Eötvös Loránd Tudományegyetemen az a véleménynyilvánító szavazás, amely a 2025-ben az intézményhez került négy kutatóközpont jövőjéről szólt. A voksolás eredménye alapján a...






