Megkezdte a felkészülést a tavaszi szezonra a Gyirmót labdarúgócsapata. Sisa Tibor vezetőedző csütörtök tartotta az első edzést, a csapat keretében egyelőre nincs új igazolás.
NEKED AJÁNLJUK
Műholdas nyomkövetőt kaptak a fiatal kerecsensólymok
Sikeresen lezárult a kerecsensólymok 2026. évi gyűrűzési és jeladózási szezonja a LIFE SakerRoads projekt keretében. Az idei időszakban öt fészekben összesen 17 fiatal madár...






