Véget ért a téli szünet a Gyirmót FC labdarúgóinak. Nem unatkoztak a karácsonyi pihenés alatt sem, hiszen minden játékos személyre szabott edzéstervet kapott a négyhetes időszakra is. A héten azonban már a csapat együtt készül a február 20-i bajnoki rajtra, ahol továbbra is a legmagaabb osztályba való feljutás a cél. Nagyban segítheti a jelenleg listavezető csapatot az, hogy a hátralévő 15 bajnoki mérkőzésből 10-szer hazai közönség előtt léphet pályára.
Cikkünk frissítése óta eltelt 10 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Keresik az egyik győri Mediamarkt tolvaját
A rendőrség keres egy tolvajt, aki másfél héttel ezelőtt egy Playstation játékkonzolt lopott el a győri Árkádból. A rendőrség közzétette a kamerafelvételt is. „A Győri...





