Március 21-én és 22-én tartották a Győri Könnyező Kegykép ünnepét. A programok a szombati zarándoklattal kezdődött, amikor Vénekről a Győri Nagyboldogasszony-székesegyházhoz gyalogoltak el a hívek. Emellett virrasztást és több misét is rendeztek a Szűzanya tiszteletére.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
A zöldfelületek jelenthetik a legjobb védelmet a hőhullámok ellen
A tartós hőhullámok miatt egyre nagyobb szerepe van a városi zöldfelületeknek a hőmérséklet csökkentésében. A Magyar Díszkertészek Szakmaközi Szervezete szerint a tudatosan kialakított növényzet...






