100 éves nénit köszöntöttek fel a Szent Angéla Otthonban. A szép kort megélt asszonyt, családja már felköszöntötte, most az otthon lakói illetve az önkormányzat nevében is Somogyi Tivadar alpolgármester is megemlékezett a jeles eseményről
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
A zöldfelületek jelenthetik a legjobb védelmet a hőhullámok ellen
A tartós hőhullámok miatt egyre nagyobb szerepe van a városi zöldfelületeknek a hőmérséklet csökkentésében. A Magyar Díszkertészek Szakmaközi Szervezete szerint a tudatosan kialakított növényzet...






