Nemzetközi utánpótlás jégkorongtornát rendeztek a hétvégén Győrben. A két napos eseményre öt csapat kapott meghívást. A magyar színeket a házigazda Győri ETO HC mellett a Vasas képviselte. Rajtuk kívül két szlovák és egy horvát csapat is jégre lépett a hétvégén.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Messi tovább növelte világbajnoki gólrekordját
Újabb mérföldkőhöz érkezett Lionel Messi a labdarúgó-világbajnokságokon. Az argentin klasszis immár 19 találattal vezeti a vb-k örökgóllövőinek ranglistáját, ráadásul egy újabb rekordot is felállított. Az...






