Különleges ötlettel állt elő a Győr-Moson-Sopron megyei Közlekedési Baleset-megelőzési Bizottság. Az Ipartestület segítségével tesztlapokat juttattak el olyan cégekhez ahol sok gépkocsivezető dolgozik. A legjobb eredményt elérteket pedig oklevéllel és ajándékkal jutalmazták.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Kedd éjfélig másodfokú hőségriasztás lesz Győrben is
Dr. Szabó Enikő helyettes országos tisztifőorvos a HungaroMet Magyar Meteorológiai Szolgáltató Nonprofit Zrt. előrejelzési adatait figyelembe véve június 23-ig (kedd éjfélig) másodfokú hőségriasztást rendelt...






