A kajak-kenusok és a kézilabdázók taroltak az idei győri sportgálán. Az ETO Hotelben rendezett ünnepségen a korábbiaktól eltérően nem hat, hanem nyolc kategóriában avattak győztest. Az életműdíjat ezúttal egy súlyemelő, Karácsony Ádám kapta, aki több mint 4 évtizedig szolgálta társadalmi munkában a sportágat.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Ködkamrán, fényszennyezésmérőn dolgoznak tehetséges fiatalok
Mesterségesintelligencia-alapú ködkamra, elektromágneses golyógyorsító eszköz, valamint fényszennyezésmérő műszer fejlesztését is célozták azoknak a diákoknak a projektjei, akik részt vettek a Mobilis Interaktív Élményközpont Széchenyi István...






