Testvércsapatával, a Veszprém Barabással találkozott a Győri Audi ETO KC szombaton, a női kézilabda NBI 20. fordulójában. A veszprémiek hét közben bravúros győzelmet arattak a magyar kupában a Dunaújváros felett, így jó hangulatban várhatták találkozót.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Ködkamrán, fényszennyezésmérőn dolgoznak tehetséges fiatalok
Mesterségesintelligencia-alapú ködkamra, elektromágneses golyógyorsító eszköz, valamint fényszennyezésmérő műszer fejlesztését is célozták azoknak a diákoknak a projektjei, akik részt vettek a Mobilis Interaktív Élményközpont Széchenyi István...






