Átvette a következő kormányzati ciklusra szóló megbízólevelét Nagy István. Győr-Moson-Sopon megye 5-ös számú egyéni választókerületében már harmadszorra szavaztak bizalmat a voksolók a Fidesz- KDNP jelöltjének. Az országgyűlési képviselőnek, az idei, már a harmadik ciklusa a térségben.
Cikkünk frissítése óta eltelt 8 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Hat vármegyében lesz szúnyogirtás ezen a héten
A héten Baranya, Békés, Csongrád-Csanád, Jász-Nagykun-Szolnok, Komárom-Esztergom és Pest vármegyében lesz biológiai lárvagyérítés.
A katasztrófavédelem közölte, hogy a szúnyogok tenyészőhelyén egy természetes baktérium által termelt...






