A Győri Audi ETO KC számára az idei klubszezon szinte már véget ért. A játékosok azonban nem pihennek. A csapat nagy része a svédországi EB-re koncentrál. A magyar játékosok közül többen is megkezdték a felkészülést a kontinenstornára. A magyar csapat Montenegró, Dánia és Csehország legjobbjai ellen lép pályára a csoportban, hogy kiharcolják a továbbjutást.
Cikkünk frissítése óta eltelt 10 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
A zöldfelületek jelenthetik a legjobb védelmet a hőhullámok ellen
A tartós hőhullámok miatt egyre nagyobb szerepe van a városi zöldfelületeknek a hőmérséklet csökkentésében. A Magyar Díszkertészek Szakmaközi Szervezete szerint a tudatosan kialakított növényzet...






