Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
A 2012-es közigazgatási reformról és az önkormányzatokat érintő változásokról tartottak konferenciát az abdai községházában. Domonkos László az Állami Számvevőszék elnöke előadásában elmondta, hogy az új reformoknak köszönhetően csökkenthető majd az adósság és az új rendszer sokkal átláthatóbb és kiszámíthatóbb lesz. A konferencián a közigazgatási reformok Győr-Moson-Sopron Megyére gyakorolt hatásairól is szó esett. Széles Sándor kormánymegbízott elmondta, elkezdődött a járási rendszer felépítése is. A hivatalokat várhatóan 7 városban állítják fel:
NEKED AJÁNLJUK
Vb-2026 – Negyven évet kellett várni az újabb NB I-es gólra
Negyven év után született újra olyan gól a futballvilágbajnokságok történetében, amelyet a magyar élvonalban futballozó játékos szerzett: Nadir Benbuali, a címvédő ETO FC algériai...






