Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Pálinger Katalin már a 2009-es BL döntőn is a csapat tagja volt a Győri AUDI ETO KC-nak, így számára nem lesz ismeretlen közeg a legrangosabb európai kupa fináléja. Mivel kiváló kapusunk jövőre visszavonul az aktív játéktól, valószínűleg ez az utolsó lehetősége, hogy megszerezze a BL trófeát.
Hogy Pálinger Katalin BL győztesként vonulhasson vissza, ahhoz persze a szurkolók segítségére is szükség van.
NEKED AJÁNLJUK
Magyar Bajnok lett a Győri Lövészklub férfi csapata
A Győri Lövészklub felnőtt férfi mozgócéllövő (futócéllövő) csapata kiváló teljesítménnyel, ismét aranyérmeket és bajnoki címet szerzett a Keszthelyen rendezett Országos Bajnokságon. A csapat rutinos és kiemelkedő versenyzőkkel...






