Sorozatosan az út szélére dobálják a hulladékot Koroncó és Tét között- erre panaszkodnak a közelben élők, akik azt mondják, a szemetelőket legtöbbször az sem riasztja vissza, hogy szemtanúja is van az esetnek. Legutóbb valaki, vagy valakik egy éjszaka alatt szabadultak meg hatalmas mennyiségű hulladéktól. Az út szélén hevernek, összetört kerti játékok, babakocsi, és régi irodai székek is.
Cikkünk frissítése óta eltelt 7 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Sander Van Praet az ETO FC sportigazgatója
Sander Van Praet személyében 40 éves belga szakember foglalja el a klub sportigazgatói pozícióját. A tapasztalt futballvezető az európai és a közel-keleti kultúrából is hoz...






