Tárlatvezetésen mesélt mexikói élményeiről Bach Szilvia, aki miután hazaérkezett,egyből ecsetet ragadott. Az emlékek és a tapasztalatok, valamint a mexikói mindennapok harsány színekben elevenednek meg a kiállított képeken. A művésznő Az én Mexikóm című kiállítása május 27-ig látogatható, a győri Múzeumházban.
Cikkünk frissítése óta eltelt 10 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Műholdas nyomkövetőt kaptak a fiatal kerecsensólymok
Sikeresen lezárult a kerecsensólymok 2026. évi gyűrűzési és jeladózási szezonja a LIFE SakerRoads projekt keretében. Az idei időszakban öt fészekben összesen 17 fiatal madár...






