Sárba ragadt egy mentőautó a Máriakálnoki híd mellett. A mentőket pénteken hajnalban egy eszméletlen férfihez riasztották. A szakemberek gyorsan ki is értek a helyszínre, ám ott már csak a hajléktalan férfi halálát tudták megállapítani. Visszafelé indultak, amikor autójuk beragadt a sárba. A mentők a Katasztrófavédelemtől kértek segítséget, akik aztán kihúzták az elsüllyedt autót.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Képes utazás a gyárvárosi horgászok száz évén át
A győri horgászmozgalom egyik legpatinásabb szervezete, a Győr-Gyárvárosi és Elektromos Sporthorgász Egyesület idén 100 éves. Az egyesületet 1926-ban alapították a Budai úti barakkokban lévő vagongyári...






