Megszökött két hat éves kisfiú egy komáromi óvodából. A kerítésen másztak ki és haza indultak. Mivel a szülők nem voltak otthon, csavarogni mentek. A közterület felügyelők találták meg őket és a rendőrségre vitték őket, akik átadták a szülőknek. A rendőrség eljárást indított.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Képes utazás a gyárvárosi horgászok száz évén át
A győri horgászmozgalom egyik legpatinásabb szervezete, a Győr-Gyárvárosi és Elektromos Sporthorgász Egyesület idén 100 éves. Az egyesületet 1926-ban alapították a Budai úti barakkokban lévő vagongyári...






