Bár az orosz versenyzők az utolsó pillanatban visszamondták nevezésüket a birkózó Magyar Nagydíjon, így is világszínvonalú mezőny gyűlt össze a Győrben rendezett kötöttfogású versenyre. Az áprilisi EB-re készülő magyar válogatott egy arany és három bronzéremmel zárta a tornát.
Cikkünk frissítése óta eltelt 7 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Műholdas nyomkövetőt kaptak a fiatal kerecsensólymok
Sikeresen lezárult a kerecsensólymok 2026. évi gyűrűzési és jeladózási szezonja a LIFE SakerRoads projekt keretében. Az idei időszakban öt fészekben összesen 17 fiatal madár...






