Győr mellett Mosonmagyaróvár is csatlakozott az egyszerre legtöbb csapvizet fogyasztók Guiness-rekodkísérletéhez. A Magyar Viziközmű Szövetség felhívása nyomán június 8-án fogyasztanak csapvizet országszerte.
Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Három alpolgármestere van már Pintér Bencének
Tóth Péter kabinetfőnök mostantól Pintér Bence polgármester harmadik helyetteseként folytatja munkáját a győri önkormányzatnál. Harmadik nekifutásra megszavazták alpolgármesternek Tóth Pétert, aki a szociális ügyekért, illetve...






