Újra együtt kerékpározott szlovák, magyar és osztrák a hétvégén megrendezett Kerékpáros Béketúrán. A rendezvény már 22 éve indítja a magyar szakaszon az évadot, és idén a pihenő helyszínén is változattak, hogy a túra jellege is megmaradjon, többet lássanak a környékből a
Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Három alpolgármestere van már Pintér Bencének
Tóth Péter kabinetfőnök mostantól Pintér Bence polgármester harmadik helyetteseként folytatja munkáját a győri önkormányzatnál. Harmadik nekifutásra megszavazták alpolgármesternek Tóth Pétert, aki a szociális ügyekért, illetve...






